Próbny egzamin maturalny z chemii

Drodzy Maturzyści,

w związku z Waszym udziałem w Próbnym Egzaminie Maturalnym z Chemii, który odbędzie się dnia 2 kwietnia 2016 przesyłamy kilka uwag organizacyjnych.

  1. Egzamin będzie przeprowadzony w dwóch turach (I tura o godzinie 10.00, II tura o godzinie 14.00). Każdy maturzysta pisze egzamin w czasie tury, do której się  zarejestrował. Jeśli ktoś z Państwa ma wątpliwości prosimy o sprawdzenie maila potwierdzającego rejestrację. Dodatkowo rozesłaliśmy Państwu e-mail, w którym jest sprecyzowane do której grupy należy każdy z Was (w e-mailu jest informacja, że egzamin odbędzie się o godzinie 10.00 (dla osób z tury I) lub o godzinie 14.00 (dla osób z tury II)).
  2. Każdy maturzysta powinien posiadać czarny długopis lub pióro oraz kalkulator prosty. W czasie egzaminu nie będzie możliwe korzystanie z długopisów innego koloru niż czarny, ani również kalkulatora innego typu niż prosty. Nie będzie można korzystać również z telefonów komórkowych.
  3. Tablice maturalne dostaniecie Państwo na sali egzaminacyjnej w związku z tym nie ma potrzeby aby Państwo je przynosili.
  4. Wyniki egzaminu będą udostępnione na stronie internetowej Wydziału Chemii UJ w formie zakodowanej (www.chemia.uj.edu.pl).

Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres e-mail: maturauj@chemia.uj.edu.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s