Informacje ogólne

„Weekendowe warsztaty maturalne” to inicjatywa powstała w odpowiedzi na liczne głosy uczniów mówiące o potrzebie powtórki całości materiału tuż przed egzaminem maturalnym.

Warsztaty weekendowe odbędą się 14.04.2018 (sobota) i 15.04.2018 (niedziela) na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego (ul. Gronostajowa 2, 30-387 Kraków). Zajęcia będą miały formę ćwiczeń w grupach, w czasie których uczniowie pod okiem prowadzących będą rozwiązywać specjalnie przygotowane i dostosowane do nowej podstawy programowej zadania maturalne. Każdy dział tematyczny rozpoczynać się będzie krótkim powtórzeniem i zebraniem najważniejszych treści.

Rejestracja na „Weekendowe warsztaty maturalne” rozpocznie się dnia 14 lutego 2018 i potrwa do 12 kwietnia 2018. Koszt uczestnictwa w warsztatach to 350 zł (jednorazowa opłata za udział w całym dwudniowym kursie; do ceny doliczony jest również koszt posiłku – każdy uczestnik zarówno w sobotę, jak i w niedzielę otrzyma obiad w bufecie na Wydziale Chemii UJ). Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona, stąd osoby zainteresowane prosimy o jak najwcześniejsze dokonanie rejestracji.

Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji znajdują się w zakładce:

Warsztaty weekendowe -> Rejestracja

Natomiast szczegółowy plan warsztatów znajduje się w zakładce:

Warsztaty weekendowe -> Plan warsztatów