Informacje ogólne

„Weekendowe warsztaty maturalne” to inicjatywa powstała w odpowiedzi na liczne głosy uczniów mówiące o potrzebie powtórki całości materiału tuż przed egzaminem maturalnym.

Warsztaty weekendowe odbędą się 13.04.2019 (sobota) i 14.04.2019 (niedziela) na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego (ul. Gronostajowa 2, 30-387 Kraków). Zajęcia będą miały formę ćwiczeń w grupach, w czasie których uczniowie pod okiem prowadzących będą rozwiązywać specjalnie przygotowane i dostosowane do podstawy programowej zadania maturalne – arkusze tematyczne z każdego działu. Każdy dział tematyczny rozpoczynać się będzie krótkim powtórzeniem i zebraniem najważniejszych treści. Warsztaty weekendowe przeznaczone są dla każdej osoby przygotowującej się do matury z chemii – zarówno dla osób, które czują się już dobrze przygotowane do matury, jak i osób, którym pewne treści wciąż jeszcze sprawiają trudności. Na warsztaty zapisać się może zarówno uczeń szkoły ponadgimnazjalnej, jak i osoba poprawiająca maturę z chemii.

Rejestracja na „Weekendowe warsztaty maturalne” rozpocznie się dnia 15 lutego 2019. Koszt uczestnictwa w warsztatach to 350 zł (jednorazowa opłata za udział w całym dwudniowym kursie; do ceny doliczony jest również koszt posiłku – każdy uczestnik w czasie niedzielnych zajęć otrzyma obiad w bufecie na Wydziale Chemii UJ). Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona, stąd osoby zainteresowane prosimy o jak najwcześniejsze dokonanie rejestracji.

Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji znajdują się w zakładce:

Warsztaty weekendowe -> Rejestracja

Natomiast szczegółowy plan warsztatów znajduje się w zakładce:

Warsztaty weekendowe -> Plan warsztatów

Beznazwy-1