Matura Próbna 2018

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w całkowicie bezpłatnej i powszechnej akcji Próbna Matura z Chemii z Wydziałem Chemii UJ i Dziennikiem Polskim. Egzamin odbędzie się 7 kwietnia 2018 roku w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy Krupniczej 33 o godzinie 10.30.

Wyniki egzaminu w formie zakodowanej (każdy uczeń otrzyma indywidualny kod znany tylko jemu) oraz odpowiedzi do zadań wraz z komentarzem będą opublikowane w formie elektronicznej. Arkusze nie będą przesyłane do szkół. Wgląd do prac będzie możliwy w sobotę 14 kwietnia 2018 roku o godzinie 9.00 przed rozpoczęciem warsztatów weekendowych w budynku Wydziału Chemii UJ przy ulicy Gronostajowej 2.

Do wzięcia udziału w maturze zachęcamy również uczniów klas 2 liceów, dla których rezultat matury zostanie przedstawiony w postaci dwóch składowych – pełny wynik matury oraz wynik nie uwzględniający chemii organicznej.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: maturauj@chemia.uj.edu.pl
lub telefonicznie: 126862447 (dr Karol Dudek); 696989600 (dr Michał Płotek).

Rejestracji można dokonać tutaj rezerwacji miejsc
Każdy uczeń rejestruje się samodzielnie.

Informacje do rejestracji:

  • rejestracji można dokonać bez zakładania konta;
  • w formularzu rejestracyjnym proszę podać imię i nazwisko uczestnika próbnej matury oraz jego adres e-mail i numer telefonu;

Wydarzenie jest objęte Patronatem Honorowym Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dra Jarosława Gowina oraz Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dra hab. med. Wojciecha Nowaka.

Patroni inicjatywy:

UJ.png

znak podstawowy kolor_RGB

Dziennik.png

 

Pro Chemia