Matura Próbna 2019

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w całkowicie bezpłatnej i powszechnej akcji Próbna Matura z Chemii z Wydziałem Chemii UJ i Dziennikiem Polskim. Egzamin odbędzie się 30 marca 2019 roku w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy Krupniczej 33 o godzinie 10.30.

Wyniki egzaminu w formie zakodowanej (każdy uczeń otrzyma indywidualny kod znany tylko jemu) oraz odpowiedzi do zadań wraz z komentarzem będą opublikowane w formie elektronicznej. Arkusze nie będą przesyłane do szkół. Wgląd do prac będzie możliwy w sobotę 13 kwietnia 2019 roku o godzinie 12.00 przed rozpoczęciem warsztatów weekendowych w budynku Wydziału Chemii UJ przy ulicy Gronostajowej 2.

Do wzięcia udziału w maturze zachęcamy również osoby poprawiające maturę oraz uczniów klas 2 liceów, dla których rezultat matury zostanie przedstawiony w postaci dwóch składowych – pełny wynik matury oraz wynik nie uwzględniający chemii organicznej.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: maturauj@chemia.uj.edu.pl
lub telefonicznie: 126862587; 696989600 (dr Michał Płotek oraz dr Karol Dudek-Różycki).

Rejestracji można dokonać tutaj rezerwacji miejsc
Każdy uczeń rejestruje się samodzielnie.

Informacje do rejestracji:

  • rejestracji można dokonać bez zakładania konta;
  • w formularzu rejestracyjnym proszę podać imię i nazwisko uczestnika próbnej matury oraz jego adres e-mail i numer telefonu;

Wydarzenie jest objęte Patronatem Honorowym Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dra hab. med. Wojciecha Nowaka.

Patroni inicjatywy:

UJ.png

 

Dziennik.png

 

Pro Chemia